item: REAR ARM BALL JOINT MITSUBISHI, LANCER EVO, CN9A, CP9A, CT9A
HARDRACE rear arm ball joint replace your old ball joint to give you a more accurate feel with the steering
. OEM direct replacement
. Regular greasing not required
. No noise or squeaks
(7366)
7366
| SKU | 7366 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 0.9400kg |
| Shipping Width | 0.105m |
| Shipping Height | 0.088m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
| SKU | HR-975-7366 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$279.29
or 4 payments of $69.82 with
Info
$195.30
or 4 payments of $48.83 with
Info
$302.40
or 4 payments of $75.60 with
Info
$166.38
or 4 payments of $41.59 with
Info
$227.85
or 4 payments of $56.96 with
Info
$326.55
or 4 payments of $81.64 with
Info
$58.80
or 4 payments of $14.70 with
Info
$58.80
or 4 payments of $14.70 with
Info