item: PILLOW BALL BUSH REPLACEMENT PACKAGE REAR UPPER ARM/CAMBER KIT NISSAN, 180SX, SILVIA, FAIRLADY Z, SKYLINE, S13, R32, R32 GTR, Z
PILLOW BALL BUSH REPLACEMENT PACKAGE FOR #6652-H REAR UPPER CAMBER KIT
(RP-6652-H-PL)
SKU
RP-6652-H-PL
Notes
Vehicle Applications
NISSAN SKYLINE R32 GTS-T
NISSAN SKYLINE R32 GTR
NISSAN SILVIA S13/180SX/240SX
NISSAN FAIRLADY Z Z32 300ZX 1989-2000
| SKU | RP-6652-H-PL |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 0.4700kg |
| Shipping Width | 0.105m |
| Shipping Height | 0.088m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
| SKU | hr-RP-6652-H-PL |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$32.97
or 4 payments of $8.24 with
Info
$214.20
or 4 payments of $53.55 with
Info
$37.40
or 4 payments of $9.35 with
Info
$139.17
or 4 payments of $34.79 with
Info
$233.19
or 4 payments of $58.30 with
Info
$499.80
or 4 payments of $124.95 with
Info
$187.93
or 4 payments of $46.98 with
Info
$24.37
or 4 payments of $6.09 with
Info