item: HONDA S2000 99-09 REAR LOWER ARM BUSHING SET
The reinforced bushings are made of high strength and anti-crack hardened rubber materials to offer solid handling response and resistance to unwanted suspension movement during hard acceleration, braking and cornering.
. Improve handling response
. OEM direct replacement
(Q0967)
SKU
Q0967
Notes
Vehicle Applications
HONDA S2000 AP1/2
| SKU | Q0967 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.006000000m3 |
| SKU | hr-Q0967 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$32.97
or 4 payments of $8.24 with
Info
$214.20
or 4 payments of $53.55 with
Info
$37.40
or 4 payments of $9.35 with
Info
$139.17
or 4 payments of $34.79 with
Info
$233.19
or 4 payments of $58.30 with
Info
$187.93
or 4 payments of $46.98 with
Info
$24.37
or 4 payments of $6.09 with
Info
$50.39
or 4 payments of $12.60 with
Info