ITEM: Pedal Pad Kit - Aluminium Solid Black Manual
PRODUCT INFORMATION
SHIPPING DETAILS
| SKU | SPKM8543 |
| Barcode | 9348391012587 |
| Length | 250mm |
| Width | 155mm |
| Height | 40mm |
| Cubic | 0.0016m2 |
| Weight | 0.43kg |
| SKU | SAAS-SPKM8543 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$49.45
or 4 payments of $12.36 with
Info
$289.95
or 4 payments of $72.49 with
Info
$164.74
or 4 payments of $41.19 with
Info
$109.40
or 4 payments of $27.35 with
Info
$126.00
or 4 payments of $31.50 with
Info