ITEM: Leather Gear Knob Blue Stitched Aluminium Insert With 8 Shift Patterns
PRODUCT INFORMATION
SGKEL Leather Gear Knob Blue Stitched Aluminium Insert With 8 Shift Patterns
Features:
SHIPPING DETAILS
| SKU | SGKEL |
| Barcode | 9348391020261 |
| Length | 215mm |
| Width | 93mm |
| Height | 60mm |
| Cubic | 0.0012m2 |
| Weight | 0.17kg |
| SKU | SAAS-SGKEL |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$289.95
or 4 payments of $72.49 with
Info
$164.74
or 4 payments of $41.19 with
Info
$109.40
or 4 payments of $27.35 with
Info
$126.00
or 4 payments of $31.50 with
Info
$199.00
or 4 payments of $49.75 with
Info