item: MIDDLE LOWER BRACE SKODA, SUPERB, B8 3V 16-PRESENT
HARDRACE Middle Lower Structure Brace, made of unique high density steel, provide excellent stability, reinforced body structure
. Easy to install
. Increases chassis strength & handling
. Direct bolt-on installation; No modification needed
(Q0054)
Q0054
| SKU | Q0054 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 1.2600kg |
| Shipping Width | 0.082m |
| Shipping Height | 0.109m |
| Shipping Length | 0.909m |
| Shipping Cubic | 0.034000000m3 |
| SKU | HR-1407-Q0054 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$133.35
or 4 payments of $33.34 with
Info
$424.20
or 4 payments of $106.05 with
Info
$4.94
or 4 payments of $1.23 with
Info
$162.75
or 4 payments of $40.69 with
Info
$127.05
or 4 payments of $31.76 with
Info
$591.15
or 4 payments of $147.79 with
Info
$195.30
or 4 payments of $48.83 with
Info
$182.21
or 4 payments of $45.55 with
Info