Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR GENERAL MOTORS 262, 267, 302, 307, 327, 350-MB 557XP 021
Part Number: MB 557XP 021
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | GENERAL MOTORS 262, 267, 302, 307, 327, 350 |
| Pair Of set | 5 |
| Weight | 1.5642 |
| Length | 11.505 |
| Height | 2.145 |
| Width | 4.29 |
| SKU | kingbear-MB557XP021 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$97.01
or 4 payments of $24.25 with
Info
$91.07
or 4 payments of $22.77 with
Info
$227.66
or 4 payments of $56.91 with
Info
$366.08
or 4 payments of $91.52 with
Info
$107.54
or 4 payments of $26.89 with
Info
$108.23
or 4 payments of $27.06 with
Info
$130.42
or 4 payments of $32.60 with
Info
$268.39
or 4 payments of $67.10 with
Info