Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR FORD 240 4.0L 65-74-MB7750SI 060
Part Number: MB7750SI 060
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | FORD 240 4.0L 65-74 |
| Pair Of set | 7 |
| Weight | |
| Length | 7.08661417322835 |
| Height | 2.08661417322835 |
| Width | 3.62204724409449 |
| SKU | kingbear-MB7750SI060 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$227.66
or 4 payments of $56.91 with
Info
$139.80
or 4 payments of $34.95 with
Info
$90.61
or 4 payments of $22.65 with
Info
$243.67
or 4 payments of $60.92 with
Info
$205.01
or 4 payments of $51.25 with
Info
$320.32
or 4 payments of $80.08 with
Info
$188.53
or 4 payments of $47.13 with
Info
$135.90
or 4 payments of $33.98 with
Info