Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Connecting rod bearing FOR JAGUAR 4.2-CR 697XP
Part Number: CR 697XP
| Type | Connecting rod bearing |
| Compatible Vehicle | JAGUAR 4.2 |
| Pair Of set | 6 |
| Weight | 0.9284 |
| Length | 7.02 |
| Height | 2.145 |
| Width | 4.29 |
| SKU | kingbear-CR697XP |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$72.76
or 4 payments of $18.19 with
Info
$99.29
or 4 payments of $24.82 with
Info
$118.98
or 4 payments of $29.75 with
Info
$49.19
or 4 payments of $12.30 with
Info
$157.87
or 4 payments of $39.47 with
Info
$48.28
or 4 payments of $12.07 with
Info
$115.78
or 4 payments of $28.95 with
Info
$132.70
or 4 payments of $33.17 with
Info