Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Connecting rod bearing FOR PEUGEOT XU9-CR4127AM1.5
Part Number: CR4127AM1.5
| Type | Connecting rod bearing |
| Compatible Vehicle | PEUGEOT XU9 |
| Pair Of set | 4 |
| Weight | 0.622 |
| Length | 4.02 |
| Height | 0.98 |
| Width | 2.24 |
| SKU | kingbear-CR4127AM1.5 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$57.20
or 4 payments of $14.30 with
Info
$145.86
or 4 payments of $36.47 with
Info
$257.40
or 4 payments of $64.35 with
Info
$92.21
or 4 payments of $23.05 with
Info
$228.80
or 4 payments of $57.20 with
Info
$146.89
or 4 payments of $36.72 with
Info
$34.32
or 4 payments of $8.58 with
Info
$38.90
or 4 payments of $9.72 with
Info