Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Connecting rod bearing FOR HONDA R18A1 1.8L SOHC-CR4400CP0.25
Part Number: CR4400CP0.25
| Type | Connecting rod bearing |
| Compatible Vehicle | HONDA R18A1 1.8L SOHC |
| Pair Of set | 4 |
| Weight | |
| Length | 4.13385826771654 |
| Height | 0.984251968503937 |
| Width | 2.40157480314961 |
| SKU | kingbear-CR4400CP0.25 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$92.21
or 4 payments of $23.05 with
Info
$86.49
or 4 payments of $21.62 with
Info
$297.44
or 4 payments of $74.36 with
Info
$95.64
or 4 payments of $23.91 with
Info
$184.18
or 4 payments of $46.05 with
Info
$65.44
or 4 payments of $16.36 with
Info
$281.42
or 4 payments of $70.36 with
Info
$73.91
or 4 payments of $18.48 with
Info