Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Connecting rod bearing FOR DATSUN L24E-CR6627AM0.75
Part Number: CR6627AM0.75
| Type | Connecting rod bearing |
| Compatible Vehicle | DATSUN L24E |
| Pair Of set | 6 |
| Weight | 0.553 |
| Length | 5.12 |
| Height | 1.02 |
| Width | 2.4 |
| SKU | kingbear-CR6627AM0.75 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$286.00
or 4 payments of $71.50 with
Info
$161.07
or 4 payments of $40.27 with
Info
$50.10
or 4 payments of $12.53 with
Info
$281.42
or 4 payments of $70.36 with
Info
$60.18
or 4 payments of $15.04 with
Info
$132.70
or 4 payments of $33.17 with
Info
$43.47
or 4 payments of $10.87 with
Info
$125.84
or 4 payments of $31.46 with
Info