Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Connecting rod bearing FOR G.M.C. , Quard 4 1996/up-CR4255SI
Part Number: CR4255SI
| Type | Connecting rod bearing |
| Compatible Vehicle | G.M.C. , Quard 4 1996/up |
| Pair Of set | 4 |
| Weight | 0.311 |
| Length | 4.02 |
| Height | 0.98 |
| Width | 2.24 |
Crossover Part number:
| SKU | kingbear-CR4255SI |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$106.16
or 4 payments of $26.54 with
Info
$41.18
or 4 payments of $10.29 with
Info
$86.03
or 4 payments of $21.51 with
Info
$59.94
or 4 payments of $14.98 with
Info
$64.97
or 4 payments of $16.24 with
Info
$137.51
or 4 payments of $34.38 with
Info
$73.45
or 4 payments of $18.36 with
Info
$70.69
or 4 payments of $17.67 with
Info