Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Connecting rod bearing FOR FORD V6-CR6619SI1.5
Part Number: CR6619SI1.5
| Type | Connecting rod bearing |
| Compatible Vehicle | FORD V6 |
| Pair Of set | 6 |
| Weight | 0.756 |
| Length | 5.91 |
| Height | 1.18 |
| Width | 2.56 |
| SKU | kingbear-CR6619SI1.5 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$63.61
or 4 payments of $15.90 with
Info
$123.79
or 4 payments of $30.95 with
Info
$53.08
or 4 payments of $13.27 with
Info
$68.64
or 4 payments of $17.16 with
Info
$157.87
or 4 payments of $39.47 with
Info
$271.13
or 4 payments of $67.78 with
Info
$289.43
or 4 payments of $72.36 with
Info
$145.86
or 4 payments of $36.47 with
Info