Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Connecting rod bearing FOR Ford 2.3L Duratec Mazda L3-VDT MZR Turbo-CR4604XP
Part Number: CR4604XP
| Type | Connecting rod bearing |
| Compatible Vehicle | Ford 2.3L Duratec Mazda L3-VDT MZR Turbo |
| Pair Of set | 4 |
| Weight | |
| Length | 9.05511811023622 |
| Height | 0.984251968503937 |
| Width | 4.52755905511811 |
| SKU | kingbear-CR4604XP |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$94.95
or 4 payments of $23.74 with
Info
$79.17
or 4 payments of $19.79 with
Info
$52.39
or 4 payments of $13.10 with
Info
$263.12
or 4 payments of $65.78 with
Info
$217.59
or 4 payments of $54.40 with
Info
$67.04
or 4 payments of $16.76 with
Info
$161.07
or 4 payments of $40.27 with
Info
$145.86
or 4 payments of $36.47 with
Info