Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Connecting rod bearing FOR CHRYSLER / JEEP 150ci 2.5L 8v-CR4352SI 010
Part Number: CR4352SI 010
| Type | Connecting rod bearing |
| Compatible Vehicle | CHRYSLER / JEEP 150ci 2.5L 8v |
| Pair Of set | 4 |
| Weight | 0.388 |
| Length | 4.331 |
| Height | 1.181 |
| Width | 2.362 |
| SKU | kingbear-CR4352SI010 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$251.68
or 4 payments of $62.92 with
Info
$95.19
or 4 payments of $23.80 with
Info
$86.03
or 4 payments of $21.51 with
Info
$469.27
or 4 payments of $117.32 with
Info
$54.91
or 4 payments of $13.73 with
Info
$79.85
or 4 payments of $19.96 with
Info
$52.17
or 4 payments of $13.04 with
Info
$47.59
or 4 payments of $11.90 with
Info