Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Connecting rod bearing FOR CHRYSLER 273ci 318ci 340ci 360ci-CR 805XPN 010
Part Number: CR 805XPN 010
| Type | Connecting rod bearing |
| Compatible Vehicle | CHRYSLER 273ci 318ci 340ci 360ci |
| Pair Of set | 8 |
| Weight | 0.9284 |
| Length | 8.97 |
| Height | 2.145 |
| Width | 4.29 |
Crossover Part number:
| SKU | kingbear-CR805XPN010 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$95.19
or 4 payments of $23.80 with
Info
$86.03
or 4 payments of $21.51 with
Info
$49.88
or 4 payments of $12.47 with
Info
$469.27
or 4 payments of $117.32 with
Info
$54.91
or 4 payments of $13.73 with
Info
$79.85
or 4 payments of $19.96 with
Info
$52.17
or 4 payments of $13.04 with
Info
$47.59
or 4 payments of $11.90 with
Info