Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Connecting rod bearing FOR CHEVROLET V6 173-CR 605SI1.25
Part Number: CR 605SI1.25
| Type | Connecting rod bearing |
| Compatible Vehicle | CHEVROLET V6 173 |
| Pair Of set | 6 |
| Weight | 0.67 |
| Length | 5.12 |
| Height | 1.02 |
| Width | 2.4 |
| SKU | kingbear-CR605SI1.25 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$57.20
or 4 payments of $14.30 with
Info
$145.86
or 4 payments of $36.47 with
Info
$257.40
or 4 payments of $64.35 with
Info
$92.21
or 4 payments of $23.05 with
Info
$228.80
or 4 payments of $57.20 with
Info
$146.89
or 4 payments of $36.72 with
Info
$38.90
or 4 payments of $9.72 with
Info
$54.68
or 4 payments of $13.67 with
Info