Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Connecting rod bearing FOR CHEVROLET 200, 229 -CR6618XP STDX
Part Number: CR6618XP STDX
| Type | Connecting rod bearing |
| Compatible Vehicle | CHEVROLET 200, 229 |
| Pair Of set | 6 |
| Weight | 0.582 |
| Length | 0 |
| Height | 0 |
| Width | 0 |
| SKU | kingbear-CR6618XPSTDX |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$57.20
or 4 payments of $14.30 with
Info
$145.86
or 4 payments of $36.47 with
Info
$92.21
or 4 payments of $23.05 with
Info
$228.80
or 4 payments of $57.20 with
Info
$146.89
or 4 payments of $36.72 with
Info
$34.32
or 4 payments of $8.58 with
Info
$38.90
or 4 payments of $9.72 with
Info
$54.68
or 4 payments of $13.67 with
Info