Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Connecting rod bearing FOR AUSTIN A-SERIES-CR 417AM 030
Part Number: CR 417AM 030
| Type | Connecting rod bearing |
| Compatible Vehicle | AUSTIN A-SERIES |
| Pair Of set | 4 |
| Weight | 0.485 |
| Length | 4.016 |
| Height | 0.984 |
| Width | 2.244 |
| SKU | kingbear-CR417AM030 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$63.61
or 4 payments of $15.90 with
Info
$123.79
or 4 payments of $30.95 with
Info
$60.18
or 4 payments of $15.04 with
Info
$53.08
or 4 payments of $13.27 with
Info
$68.64
or 4 payments of $17.16 with
Info
$157.87
or 4 payments of $39.47 with
Info
$271.13
or 4 payments of $67.78 with
Info
$289.43
or 4 payments of $72.36 with
Info