Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Connecting rod bearing FOR AUDI ACZ, AAH, ACK, AEJ, ASN, LTR-CR6778SI0.75
Part Number: CR6778SI0.75
| Type | Connecting rod bearing |
| Compatible Vehicle | AUDI ACZ, AAH, ACK, AEJ, ASN, LTR |
| Pair Of set | 6 |
| Weight | |
| Length | 7.67716535433071 |
| Height | 1.18110236220472 |
| Width | 2.75590551181102 |
| SKU | kingbear-CR6778SI0.75 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$63.61
or 4 payments of $15.90 with
Info
$123.79
or 4 payments of $30.95 with
Info
$60.18
or 4 payments of $15.04 with
Info
$53.08
or 4 payments of $13.27 with
Info
$68.64
or 4 payments of $17.16 with
Info
$157.87
or 4 payments of $39.47 with
Info
$271.13
or 4 payments of $67.78 with
Info
$289.43
or 4 payments of $72.36 with
Info