Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Connecting rod bearing FOR AMC 150ci 2.5L 8v-CR4023SI 020
Part Number: CR4023SI 020
| Type | Connecting rod bearing |
| Compatible Vehicle | AMC 150ci 2.5L 8v |
| Pair Of set | 4 |
| Weight | 0.428 |
| Length | 4.33 |
| Height | 1.18 |
| Width | 2.36 |
Crossover Part number:
| SKU | kingbear-CR4023SI020 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$178.46
or 4 payments of $44.62 with
Info
$34.32
or 4 payments of $8.58 with
Info
$283.71
or 4 payments of $70.93 with
Info
$76.88
or 4 payments of $19.22 with
Info
$133.61
or 4 payments of $33.40 with
Info
$45.76
or 4 payments of $11.44 with
Info
$105.48
or 4 payments of $26.37 with
Info
$109.82
or 4 payments of $27.45 with
Info