Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Camshaft Bearings FOR IHC-CS 532BB
Part Number: CS 532BB
| Type | Camshaft Bearings |
| Compatible Vehicle | IHC |
| Pair Of set | 5 |
| Weight | 0.48 |
| Length | 5.25 |
| Height | 2.375 |
| Width | 2.375 |
Crossover Part number:
| SKU | kingbear-CS532BB |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$75.96
or 4 payments of $18.99 with
Info
$308.88
or 4 payments of $77.22 with
Info
$547.82
or 4 payments of $136.96 with
Info
$95.46
or 4 payments of $23.86 with
Info
$61.78
or 4 payments of $15.45 with
Info
$150.55
or 4 payments of $37.64 with
Info
$163.59
or 4 payments of $40.90 with
Info
$63.38
or 4 payments of $15.85 with
Info