Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Camshaft Bearings FOR Cam bearing set-CS 325BB
Part Number: CS 325BB
| Type | Camshaft Bearings |
| Compatible Vehicle | Cam bearing set |
| Pair Of set | 3 |
| Weight | 0.36 |
| Length | 5.25 |
| Height | 2.375 |
| Width | 2.375 |
Crossover Part number:
| SKU | kingbear-CS325BB |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$53.53
or 4 payments of $13.38 with
Info
$78.25
or 4 payments of $19.56 with
Info
$59.49
or 4 payments of $14.87 with
Info
$234.98
or 4 payments of $58.74 with
Info
$61.78
or 4 payments of $15.45 with
Info
$75.74
or 4 payments of $18.93 with
Info
$95.19
or 4 payments of $23.80 with
Info
$352.59
or 4 payments of $88.15 with
Info