Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Camshaft Bearings FOR Ford-CS 514BB
Part Number: CS 514BB
| Type | Camshaft Bearings |
| Compatible Vehicle | Ford |
| Pair Of set | 5 |
| Weight | 0.44 |
| Length | 5.25 |
| Height | 2.375 |
| Width | 2.375 |
Crossover Part number:
| SKU | kingbear-CS514BB |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$107.30
or 4 payments of $26.82 with
Info
$189.64
or 4 payments of $47.41 with
Info
$110.97
or 4 payments of $27.74 with
Info
$98.38
or 4 payments of $24.59 with
Info
$107.08
or 4 payments of $26.77 with
Info
$129.04
or 4 payments of $32.26 with
Info
$85.57
or 4 payments of $21.39 with
Info
$84.89
or 4 payments of $21.22 with
Info