Item: H&R Coilover Kit FOR Fiat 124 Spider 28741-2
| Application | Performance |
|---|---|
| Fitting Position | front and rear |
| Components Per | 1 Kit |
| SKU | handr-28741-2 |
| Brand | H&R |
| Shipping Weight | 45.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$1,654.74
or 4 payments of $413.69 with
Info
$3,252.12
or 4 payments of $813.03 with
Info
$1,899.00
or 4 payments of $474.75 with
Info
$3,490.00
or 4 payments of $872.50 with
Info
$1,799.00
or 4 payments of $449.75 with
Info
$1,899.00
or 4 payments of $474.75 with
Info
$2,409.08
or 4 payments of $602.27 with
Info