Item: H&R Coil Spring Lowering Kit for VW Golf 5 GTi - 2005-2009 29176-1
| Application | Performance |
|---|---|
| Components Per | 4 Coils |
| VW | GOLF | 05/05-02/09 MKV1K1 Hatchback 2.0 GTI |
| VW | GOLF | 09/06-12/08 MKV1K1 Hatchback 2.0 GTI |
| SKU | handr-29176-1 |
| Brand | H&R |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$715.00
or 4 payments of $178.75 with
Info
$1,235.00
or 4 payments of $308.75 with
Info
$215.00
or 4 payments of $53.75 with
Info
$573.12
or 4 payments of $143.28 with
Info
$786.50
or 4 payments of $196.62 with
Info
$526.90
or 4 payments of $131.72 with
Info
$673.92
or 4 payments of $168.48 with
Info