Item: H&R Coil Spring Lowering Kit ford Focus ST - 2012-on 28927-9
| Application | Performance |
|---|---|
| Components Per | 4 Coils |
| FORD AUSTRALIA | FOCUS | 08/12-07/15 LW Hatchback 2.0 ST215 |
| SKU | handr-28927-9 |
| Brand | H&R |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$616.32
or 4 payments of $154.08 with
Info
$649.99
or 4 payments of $162.50 with
Info
$715.00
or 4 payments of $178.75 with
Info
$884.00
or 4 payments of $221.00 with
Info
$643.50
or 4 payments of $160.88 with
Info
$324.00
or 4 payments of $81.00 with
Info
$714.99
or 4 payments of $178.75 with
Info
$673.92
or 4 payments of $168.48 with
Info