Item: H&R Coil Spring Lowering Kit for Toyota Supra - 1993-2002 29432-1
| Application | Performance |
|---|---|
| Components Per | 4 Coils |
| TOYOTA | SUPRA | 05/93-07/02 JZA80 Coupe 3.0 i (JZA80_) |
| TOYOTA | SUPRA | 05/93-07/02 JZA80 Coupe 3.0 i Bi-Turbo (JZA80_) |
| SKU | handr-29432-1 |
| Brand | H&R |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$1,287.00
or 4 payments of $321.75 with
Info
$487.50
or 4 payments of $121.88 with
Info
$673.92
or 4 payments of $168.48 with
Info
$673.92
or 4 payments of $168.48 with
Info
$673.92
or 4 payments of $168.48 with
Info
$694.08
or 4 payments of $173.52 with
Info
$699.84
or 4 payments of $174.96 with
Info
$616.32
or 4 payments of $154.08 with
Info