Item: H&R Coil Spring Lowering Kit for Mercedes A45 AMG and CLA 45 AMG - 2013-on
| Application | Performance |
|---|---|
| Components Per | 4 Coils |
| MERCEDES-BENZ | A-CLASS | 06/13-06/15 W176 Hatchback A 45 AMG 4-matic (176.052) |
| MERCEDES-BENZ | A-CLASS | 07/15-on W176 Hatchback AMG A 45 4-matic (176.052) |
| MERCEDES-BENZ | CLA | 07/13-on C117 Coupe CLA 45 AMG 4-matic (117.352) |
| MERCEDES-BENZ | CLA | 07/15-on C117 Coupe AMG CLA 45 4-matic (117.352) |
| SKU | handr-28858-3 |
| Brand | H&R |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$648.00
or 4 payments of $162.00 with
Info
$501.00
or 4 payments of $125.25 with
Info
$645.12
or 4 payments of $161.28 with
Info
$642.00
or 4 payments of $160.50 with
Info
$649.99
or 4 payments of $162.50 with
Info
$665.28
or 4 payments of $166.32 with
Info
$568.80
or 4 payments of $142.20 with
Info
$673.92
or 4 payments of $168.48 with
Info