Item: H&R Coil Spring Lowering Kit for Subaru Levorg 28749-1
| Application | Performance |
|---|---|
| Components Per | 4 Coils |
| SUBARU | LEVORG | 05/16-on EK(V1) Wagon 2.0 AWD |
| SKU | handr-28749-1 |
| Brand | H&R |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$501.00
or 4 payments of $125.25 with
Info
$158.40
or 4 payments of $39.60 with
Info
$526.90
or 4 payments of $131.72 with
Info
$910.00
or 4 payments of $227.50 with
Info
$616.32
or 4 payments of $154.08 with
Info
$789.12
or 4 payments of $197.28 with
Info
$616.32
or 4 payments of $154.08 with
Info