Item: H&R Coil Spring Lowering Kit for Porsche 911 C2 2WD - 2005-on 29181-1
| Application | Performance |
|---|---|
| Components Per | 4 Coils |
| PORSCHE | 911 | 04/05-12/08 997 Convertible 3.6 Carrera |
| PORSCHE | 911 | 06/08-12/11 997 Convertible 3.6 Carrera |
| PORSCHE | 911 | 06/08-12/11 997 Coupe 3.6 Carrera |
| PORSCHE | 911 | 07/04-12/08 997 Coupe 3.6 Carrera |
| SKU | handr-29181-1 |
| Brand | H&R |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$2,139.84
or 4 payments of $534.96 with
Info
$555.84
or 4 payments of $138.96 with
Info
$645.12
or 4 payments of $161.28 with
Info
$649.99
or 4 payments of $162.50 with
Info
$158.40
or 4 payments of $39.60 with
Info
$715.00
or 4 payments of $178.75 with
Info
$843.84
or 4 payments of $210.96 with
Info
$573.12
or 4 payments of $143.28 with
Info