Item: H&R Coil Spring Lowering Kit for Mercedes W205 - 2014-on 28811-2
| Application | Performance |
|---|---|
| Components Per | 4 Coils |
| MERCEDES-BENZ | C-CLASS | 02/14-on W205 Sedan C 250 BlueTEC / d (205.008, 205.006) |
| MERCEDES-BENZ | C-CLASS | 05/14-on W205 Sedan C 200 BlueTEC / d (205.037) |
| SKU | handr-28811-2 |
| Brand | H&R |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$714.99
or 4 payments of $178.75 with
Info
$715.00
or 4 payments of $178.75 with
Info
$904.32
or 4 payments of $226.08 with
Info
$616.32
or 4 payments of $154.08 with
Info
$616.32
or 4 payments of $154.08 with
Info
$715.00
or 4 payments of $178.75 with
Info
$616.32
or 4 payments of $154.08 with
Info
$500.50
or 4 payments of $125.12 with
Info