Item: H&R Coil Spring Lowering Kit for Mercedes GLA 2WD - 2014-on 28809-4
| Application | Performance |
|---|---|
| Components Per | 4 Coils |
| MERCEDES-BENZ | GLA-CLASS | 02/15-on X156 Closed Off-Road Vehicle GLA 180 (156.942) |
| MERCEDES-BENZ | GLA-CLASS | 07/15-on X156 Closed Off-Road Vehicle GLA 220 d (156.903) |
| MERCEDES-BENZ | GLA-CLASS | 12/13-on X156 Closed Off-Road Vehicle GLA 200 (156.943) |
| MERCEDES-BENZ | GLA-CLASS | 12/13-on X156 Closed Off-Road Vehicle GLA 200 CDI / d (156.908) |
| MERCEDES-BENZ | GLA-CLASS | 12/13-on X156 Closed Off-Road Vehicle GLA 220 CDI (156.903) |
| MERCEDES-BENZ | GLA-CLASS | 12/13-on X156 Closed Off-Road Vehicle GLA 250 (156.944) |
| SKU | handr-28809-4 |
| Brand | H&R |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$933.12
or 4 payments of $233.28 with
Info
$1,287.00
or 4 payments of $321.75 with
Info
$158.40
or 4 payments of $39.60 with
Info
$616.32
or 4 payments of $154.08 with
Info
$478.50
or 4 payments of $119.62 with
Info
$754.56
or 4 payments of $188.64 with
Info
$786.50
or 4 payments of $196.62 with
Info
$714.99
or 4 payments of $178.75 with
Info