Item: H&R Coil Spring Lowering Kit for BMW 5 Series E34 M5 - 1988-1995 29579-1
| Application | Performance |
|---|---|
| Components Per | 4 Coils |
| BMW | 5 | 01/92-07/95 E34 Sedan M5 |
| BMW | 5 | 04/92-07/95 E34 Wagon M5 |
| BMW | 5 | 07/90-03/92 E34 Sedan M5 Cat |
| BMW | 5 | 09/88-03/92 E34 Sedan M5 |
| SKU | handr-29579-1 |
| Brand | H&R |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$616.32
or 4 payments of $154.08 with
Info
$673.92
or 4 payments of $168.48 with
Info
$673.92
or 4 payments of $168.48 with
Info
$616.32
or 4 payments of $154.08 with
Info
$1,287.00
or 4 payments of $321.75 with
Info
$649.99
or 4 payments of $162.50 with
Info
$643.50
or 4 payments of $160.88 with
Info
$478.50
or 4 payments of $119.62 with
Info