Item: H&R Coil Spring Lowering Kit for Maserati Ghibli - 2013-on 28801-1
| Application | Performance |
|---|---|
| Components Per | 4 Coils |
| MASERATI | GHIBLI | 08/13-on M157 Sedan 3.0 |
| MASERATI | GHIBLI | 08/13-on M157 Sedan 3.0 D |
| MASERATI | GHIBLI | 08/13-on M157 Sedan 3.0 S |
| SKU | handr-28801-1 |
| Brand | H&R |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$715.00
or 4 payments of $178.75 with
Info
$715.00
or 4 payments of $178.75 with
Info
$215.00
or 4 payments of $53.75 with
Info
$573.12
or 4 payments of $143.28 with
Info
$786.50
or 4 payments of $196.62 with
Info
$526.90
or 4 payments of $131.72 with
Info
$673.92
or 4 payments of $168.48 with
Info