Item: H&R Coil Spring Lowering Kit for Jeep Grand Cherokee SRT-8 - 2013-on
| Application | Performance |
|---|---|
| Components Per | 4 Coils |
| JEEP | GRAND CHEROKEE | 03/11-on WK2,WK Closed Off-Road Vehicle 6.4 SRT8 4x4 |
| SKU | handr-28888-2 |
| Brand | H&R |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$1,298.70
or 4 payments of $324.68 with
Info
$741.00
or 4 payments of $185.25 with
Info
$478.50
or 4 payments of $119.62 with
Info
$616.32
or 4 payments of $154.08 with
Info
$1,287.00
or 4 payments of $321.75 with
Info
$673.92
or 4 payments of $168.48 with
Info
$673.92
or 4 payments of $168.48 with
Info
$673.92
or 4 payments of $168.48 with
Info