Item: H&R Coil Spring Lowering Kit for Infinity Q50 - 2013-on 28939-1
| Application | Performance |
|---|---|
| Components Per | 4 Coils |
| INFINITI | Q50 | 04/13-on V37 Sedan 50 D |
| INFINITI | Q50 | 04/13-on V37 Sedan 50 Hybrid |
| INFINITI | Q50 | 04/14-on V37 Sedan 2.0 T |
| SKU | handr-28939-1 |
| Brand | H&R |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$760.32
or 4 payments of $190.08 with
Info
$673.92
or 4 payments of $168.48 with
Info
$786.00
or 4 payments of $196.50 with
Info
$760.32
or 4 payments of $190.08 with
Info
$817.92
or 4 payments of $204.48 with
Info
$64.31
or 4 payments of $16.08 with
Info
$478.50
or 4 payments of $119.62 with
Info