Item: H&R Coil Spring Lowering Kit for Honda Accord - 2008-2015 29023-2
| Application | Performance |
|---|---|
| Components Per | 4 Coils |
| HONDA | ACCORD EURO | 06/08-06/15 CU Sedan 2.0 i (CU1) |
| HONDA | ACCORD EURO | 07/08-06/15 CU Sedan 2.2 i-DTEC (CU3) |
| HONDA | ACCORD EURO | 07/08-06/15 CU Sedan 2.4 i (CU2) |
| SKU | handr-29023-2 |
| Brand | H&R |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$715.00
or 4 payments of $178.75 with
Info
$714.99
or 4 payments of $178.75 with
Info
$904.32
or 4 payments of $226.08 with
Info
$616.32
or 4 payments of $154.08 with
Info
$616.32
or 4 payments of $154.08 with
Info
$715.00
or 4 payments of $178.75 with
Info
$616.32
or 4 payments of $154.08 with
Info
$500.50
or 4 payments of $125.12 with
Info