Item: H&R Coil Spring Lowering Kit FOR ford Fiesta ST - 2009-on 29012-1
| Application | Performance |
|---|---|
| Components Per | 4 Coils |
| FORD AUSTRALIA | FIESTA | 09/13-on WZ Hatchback 1.6 ST |
| SKU | handr-29012-1 |
| Brand | H&R |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$760.32
or 4 payments of $190.08 with
Info
$673.92
or 4 payments of $168.48 with
Info
$699.84
or 4 payments of $174.96 with
Info
$437.80
or 4 payments of $109.45 with
Info
$478.50
or 4 payments of $119.62 with
Info
$699.84
or 4 payments of $174.96 with
Info
$760.50
or 4 payments of $190.12 with
Info
$478.50
or 4 payments of $119.62 with
Info