Item: H&R Coil Spring Lowering Kit for BMW 640i, 640d - 2010-on 28947-4
| Application | Performance |
|---|---|
| Components Per | 4 Coils |
| BMW | 6 | 07/11-10/17 F13 Coupe 640 i |
| BMW | 6 | 09/11-10/17 F13 Coupe 640 d |
| SKU | handr-28947-4 |
| Brand | H&R |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$478.50
or 4 payments of $119.62 with
Info
$568.80
or 4 payments of $142.20 with
Info
$789.12
or 4 payments of $197.28 with
Info
$715.00
or 4 payments of $178.75 with
Info
$616.32
or 4 payments of $154.08 with
Info
$721.51
or 4 payments of $180.38 with
Info
$1,072.50
or 4 payments of $268.12 with
Info
$933.12
or 4 payments of $233.28 with
Info