Item: H&R Coil Spring Lowering Kit for Audi RSQ3 - 2013-on 28870-1
| Application | Performance |
|---|---|
| Components Per | 4 Coils |
| AUDI | Q3 | 05/13-10/18 8UG,8UB Closed Off-Road Vehicle RS 2.5 quattro |
| AUDI | Q3 | 10/13-10/18 8UG,8UB Closed Off-Road Vehicle RS 2.5 quattro |
| SKU | handr-28870-1 |
| Brand | H&R |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$817.92
or 4 payments of $204.48 with
Info
$832.32
or 4 payments of $208.08 with
Info
$616.32
or 4 payments of $154.08 with
Info
$573.12
or 4 payments of $143.28 with
Info
$673.92
or 4 payments of $168.48 with
Info
$673.92
or 4 payments of $168.48 with
Info
$1,793.99
or 4 payments of $448.50 with
Info
$714.99
or 4 payments of $178.75 with
Info