Item: H&R Coil Over Kit for Renault Clio RS 2013-on 28797-1
| Application | Performance |
|---|---|
| Fitting Position | front and rear |
| Components Per | 1 Kit |
| SKU | handr-28797-1 |
| Brand | H&R |
| Shipping Weight | 45.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$1,799.00
or 4 payments of $449.75 with
Info
$1,599.00
or 4 payments of $399.75 with
Info
$635.00
or 4 payments of $158.75 with
Info
$1,899.00
or 4 payments of $474.75 with
Info
$1,799.00
or 4 payments of $449.75 with
Info
$883.72
or 4 payments of $220.93 with
Info
$1,899.00
or 4 payments of $474.75 with
Info