Item: H&R Coil Over Kit for Audi 28851-15
| Application | Performance |
|---|---|
| Components Per | 1 Kit |
| AUDI | A3 | 03/14-on 8VE,8V7 Convertible S3 quattro |
| AUDI | A3 | 03/15-on 8VF,8VA Hatchback RS3 quattro |
| SKU | handr-28851-15 |
| Brand | H&R |
| Shipping Weight | 45.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$690.00
or 4 payments of $172.50 with
Info
$430.00
or 4 payments of $107.50 with
Info
$405.00
or 4 payments of $101.25 with
Info
$1,799.00
or 4 payments of $449.75 with
Info
$1,899.00
or 4 payments of $474.75 with
Info
$3,290.00
or 4 payments of $822.50 with
Info
$395.00
or 4 payments of $98.75 with
Info
$1,599.00
or 4 payments of $399.75 with
Info