item: FRONT TPV REINFORCED SWAY BAR LINK HONDA, SUBARU, CIVIC, IMPREZA, LEGACY, RD1-RD3 97-01, SF 97-02, 1S
HARDRACE stabilizer Link precision assembly production enables spheroid, self-lubricating plastic bearing and bracket has a tight joint, providing a high quality and longer life
. More direct energy transfer and feel
. Constructed of high-strength steel alloys that offer durability
Manufactured to match OEM fit
(6217)
6217
HONDA CR-V 1ST GEN RD1-RD3 1997-2001
SUBARU IMPREZA 1ST GEN STI GC/GF/GM 1992-2000
SUBARU IMPREZA 2ND GEN STI GD/GG 2001-2006
SUBARU IMPREZA WRX GE-GR 2007-2013
SUBARU FORESTER 1ST GEN SF 1997-2002
SUBARU FORESTER 2ND GEN SG 2003-2008
| SKU | 6217 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 0.4100kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |
| SKU | HR-2273-6217 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 30.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$391.65
or 4 payments of $97.91 with
Info
$140.70
or 4 payments of $35.17 with
Info
$378.00
or 4 payments of $94.50 with
Info
$87.15
or 4 payments of $21.79 with
Info
$326.55
or 4 payments of $81.64 with
Info
$217.35
or 4 payments of $54.34 with
Info
$229.00
or 4 payments of $57.25 with
Info