item: FRONT TENSION/CASTER ROD SUPPORT BAR NISSAN, 180SX, SILVIA, Q45, S13, Y33 97-01, S14/S15
Made by unique high density steel, provide excellent stability during high speed driving or hard cornering.
. Made with high quality ultra strong steel
. process and painting for the highest durability
. Superior strength and durability
(6254)
SKU
6254
Notes
Vehicle Applications
INFINITI Q45 2ND GEN Y33 1997-2001
NISSAN SILVIA S13/180SX/240SX
NISSAN SILVIA S14/S15/200SX
| SKU | 6254 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 1.5900kg |
| Shipping Width | 0.155m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.505m |
| Shipping Cubic | 0.005000000m3 |
| SKU | hr-6254 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$664.17
or 4 payments of $166.04 with
Info
$664.17
or 4 payments of $166.04 with
Info
$593.25
or 4 payments of $148.31 with
Info
$1,401.66
or 4 payments of $350.42 with
Info
$1,195.95
or 4 payments of $298.99 with
Info
$223.65
or 4 payments of $55.91 with
Info
$578.38
or 4 payments of $144.59 with
Info
$854.10
or 4 payments of $213.53 with
Info