item: FRONT REINFORCED STABILIZER LINK HONDA, JAZZ/FIT, GE6/7/8/9
HARDRACE stabilizer Link precision assembly production enables spheroid, self-lubricating plastic bearing and bracket has a tight joint, providing a high quality and longer life
. More direct energy transfer and feel
. Constructed of high-strength steel alloys that offer durability
Manufactured to match OEM fit
(6891)
6891
| SKU | 6891 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 0.8500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |
| SKU | HR-2059-6891 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 30.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$326.55
or 4 payments of $81.64 with
Info
$457.80
or 4 payments of $114.45 with
Info
$522.90
or 4 payments of $130.72 with
Info
$348.60
or 4 payments of $87.15 with
Info
$275.00
or 4 payments of $68.75 with
Info
$358.05
or 4 payments of $89.51 with
Info
$447.65
or 4 payments of $111.91 with
Info
$217.35
or 4 payments of $54.34 with
Info