item: REAR ADJUSTABLE SWAY BAR LINK SUBARU, TOYOTA, 86, BRZ, IMPREZA, LEGACY, XV, ZC 6, SH 09-13, STI GE-GR 07-
HARDRACE adjustable stabilizer link with adjustable ball joint always level to horizontal to match ride height of vehicle. Precision assembly production enables spheroid, self-lubricating plastic bearing and bracket has a tight joint, providing a high quality and longer life
. More direct energy transfer and feel
. Constructed of high-strength steel alloys that offer durability
Manufactured to match OEM fit
. Offer you adjustability for setting up the suspension
(8625)
8625
SUBARU IMPREZA WRX GE-GR 2007-2013
SUBARU IMPREZA 3RD GEN STI GE-GR 2007-2013
SUBARU FORESTER 3RD GEN SH 2009-2013
| SKU | 8625 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.105m |
| Shipping Height | 0.088m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |
| SKU | HR-2280-8625 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 30.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$326.55
or 4 payments of $81.64 with
Info
$457.80
or 4 payments of $114.45 with
Info
$522.90
or 4 payments of $130.72 with
Info
$275.00
or 4 payments of $68.75 with
Info
$358.05
or 4 payments of $89.51 with
Info
$447.65
or 4 payments of $111.91 with
Info
$217.35
or 4 payments of $54.34 with
Info
$38.85
or 4 payments of $9.71 with
Info