item: FRONT REINFORCED STABILIZER LINK HONDA, CITY, JAZZ/FIT, GK3/4/5/6, GM6 14-PRESENT
HARDRACE Stabilizer Link precision assembly production enables spheroid, self-lubricating plastic bearing and bracket has a tight joint, providing a high quality and longer life
. More direct energy transfer and feel
. Constructed of high-strength steel alloys that offer durability
Manufactured to match OEM fit
(7857)
7857
| SKU | 7857 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 0.9000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |
| SKU | HR-2035-7857 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 30.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$111.30
or 4 payments of $27.82 with
Info
$217.35
or 4 payments of $54.34 with
Info
$653.10
or 4 payments of $163.28 with
Info
$305.55
or 4 payments of $76.39 with
Info
$45.15
or 4 payments of $11.29 with
Info
$112.35
or 4 payments of $28.09 with
Info
$217.35
or 4 payments of $54.34 with
Info
$122.85
or 4 payments of $30.71 with
Info