item: REAR REINFORCED SWAY BAR LINK, HONDA, CIVIC, INTEGRA, DA 90-93, DC2 94-01, DC2 TYPE R 95-98, EC/ED/EE/EF
HARDRACE Stabilizer Link equipped with HARDENED rubber bush, providing a high quality and longer life
. More direct energy transfer and feel
. Constructed of high-strength steel alloys that offer durability
Manufactured to match OEM fit
(7012)
7012
| SKU | 7012 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 0.2800kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |
| SKU | HR-2329-7012 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 30.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$217.35
or 4 payments of $54.34 with
Info
$653.10
or 4 payments of $163.28 with
Info
$305.55
or 4 payments of $76.39 with
Info
$45.15
or 4 payments of $11.29 with
Info
$112.35
or 4 payments of $28.09 with
Info
$217.35
or 4 payments of $54.34 with
Info
$122.85
or 4 payments of $30.71 with
Info